Tutaj powinien być opis

Organizacja pracy szkoły od 26 października 2020

Od najbliższego poniedziałku (26 października 2020) co najmniej do niedzieli 8 listopada 2020 roku klasy V-VIII będą uczyć się zdalnie, a klasy 0-III jak dotychczas, stacjonarnie w szkole. Najważniejsze zmiany związane z wprowadzeniem takiego trybu nauczania są następujące:

Klasy 0-III

Do szkoły dowożeni będą nadal tylko uprawnieni uczniowie.

Dowóz będzie odbywał się TYLKO na godzinę ok. 8.40, a odwóz TYLKO zaraz po lekcjach o godzinie 13:30.

W szkole nie będzie zajęć świetlicowych o godzinie 7.15, 8.00 oraz o 13.30. Uczniowie uczęszczający dotychczas na świetlicę muszą skorzystać z dostępnych kursów autobusów lub z dowozu we własnym zakresie.

Zmianie ulegnie również trasa autobusu.

Przewidywana trasa poranna (dowóz) to:

Ok. 8:00 Goleńsko 21 -> Goleńsko 12 -> Goleńsko 4 -> Chąśno (kaplica) -> Chąśno Gmina -> Chąśno Drugie 10 -> Chąśno Drugie 39 -> Sierżniki 41 -> Sierżniki 12 -> Sierżniki 4 -> Szkoła ok. 8:40

Przewidywana trasa popołudniowa (odwóz) to:

Ok. 13:30 Szkoła -> Sierżniki -> Chąśno -> Goleńsko

Rodziców prosimy o wyrozumiałość gdyż trasa może ulec zmianie. W sprawie przystanków prosimy rozmawiać z kierowcą autobusu i/lub panią pełniącą opiekę nad dziećmi podczas transportu.

Klasy V-VIII

Uczniowie klas V-VIII od poniedziałku pracują zdalnie w domach za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Lekcje rozpoczynają się zgodnie z dotychczasowym planem o godzinach takich samych jak w szkole. Nauczyciele prowadzący lekcje będą odnotowywać obecność uczniów na zajęciach. Zaplanowane spotkania powinny być wkrótce widoczne w kalendarzu w aplikacji Teams.  

W razie wszelkich niedoborów sprzętowych (laptopy, tablety) szkoła umożliwia wypożyczenie urządzeń. W tym celu prosimy kontaktować się z wychowawcami lub sekretariatem szkoły.

 

  • Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie!